Vrh F

29.05.2021

Na podzim 2022 plánujeme nový vrh F

Plánovali jsme si tento vrh štěňátek, avšak i přes úspěšné krytí nedošlo vůbec k zabřeznutí. Co bylo chybou těžko soudit, možná si spojení těchto dvou rodičů není souzeno. Příští pokus o vrh plánujeme na podzim roku 2022. Zdali však zůstaneme u stejného ženicha není ještě jasné. Vše je vždy o přírodě, proto není možné nic plánovat přesně. Děkuji za pochopení.

Původně jsme plánovali: Na podzim 2021 máme naplánovaný náš další  vrh, druhá štěňátka od naší Beruschee de Kamastino. Beruška je nádherná a obrovská fena, bez nadsázky můžeme říci, že patří k největším fenám v České republice, neboť její velikost a mohutnost by jí mohl závidět každý druhý pes. Je to zdravá, přátelská a pohyblivá fena, která nejen perfektně hlídá, ale je i velmi úspěšná z hlediska výstav, o čemž svědčí i její mnohonásobná výstavní ocenění.

Jako jejího ženicha jsme si vybrali nádherného psa dovezeného přímo ze Španělska, šampiona a výstavně velmi úspěšného psa žijícího v Polsku Biara Marquese de Tramasterru, který je zdravý, pohyblivý a přátelský. Po tomto pejskovi již máme vrh C (Bianca de Kamastino), a protože potomci z tohoto vrhu splňují mnohé námi vyžadované kvality, jsou pohybliví, zdraví a esteticky velmi atraktivní jedinci se sebevědomými povahami, tak opakujeme toto spojení i s Beruschii.

Doufáme, že k nám bude příroda svolná, krytí proběhlo v poněkud pozdějším termínu, než je ideál, proto doufáme, že se i přesto narodí krásná miminka, kterých se opět budeme těžko vzdávat. Jakmile budeme mít aktuální informace, budeme je zveřejňovat na našem webu.