Štěňata


 Dlouho trvalo, než naše chovné slečny dospěly. Je sice povolené krýt již 18měsíční feny, ale proč spěchat a připravovat tyto obry o "dětství. My své holčičky milujeme a štěňátka jsou jen další radost, kterou nám přinášejí! Fenky u nás mají první štěňátka okolo 2,5 roku věku (nejdříve ve dvou letech) a poslední vrh plánujeme kolem pátého roku (nejdéle do dovršení 6let) na základě doporučení veterináře.

Samozřejmostí je, že všechna štěňátka mají průkaz původu, jsou očkovaná a několikrát odčervená, což je doloženo v jejich očkovacím průkaze. Pro majitele vyhotovujeme kupní smlouvu, s kterou dostávají základní balíček pro štěňátko (první balíček od společnosti SOKOL FALCO), granulky a informace, jak pečovat o mastina. Štěňata odcházejí do nových domovů nejdříve v 8týdnech, spíše preferujeme jejich odchod v 10týdnech, aby byla plně naučená všem základním návykům.

A jako další dárek od nás, dostávají naše štěňátka navíc i ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ, které mají noví majitelé na 10týdnů zdarma a sami se rozhodnou, zda chtějí nebo nechtějí v pojištění pokračovat! Štěňata tedy odcházejí s pojištěním pro případ úrazu nebo nemoci s limitem 35tisíc Kč bez závazku pro nového majitele.

Budoucí majitele pečlivě vybíráme, neboť i preferujeme stálý kontakt s našimi odchovy, a proto vyžadujeme osobní kontakt i občasné informace o jedinci. Štěňátka jsou jako naše rodina, a proto se na nás můžete kdykoliv obrátit s čímkoliv.

3 týdny - Bianca a Beruschee
3 týdny - Bianca a Beruschee
8 dní
8 dní
Matka se synem
Matka se synem