Vrh E 

13.01.2021

Štěňátka se narodila 3.3.2021, rodiči jsou Bianca de Kamastino a Leopoldo del Dharmapuri.

Oba rodiče pocházejí z pokrevní linie bez příbuzeneckých vztahů! Jedná se o pokrevně zajímavé spojení dvou úžasných, obrovských a vyrovananých jedinců. Rodiče mají nejen fantastické výstavní úspěchy, ale také perfektní zdravotní testy!

Rodiče:

  • matka je naše fenka Ch.PL Bianca de Kamastino (HD A, ED 0/0),
  • otcem je několikanásobný JCh, Ch a Evropský vítěz Leopoldo del Dharmapuri (HD A, ED 0/0, OCD neg.)

Otec je nádherný zcela zdravý pes, výstavně velmi úspěšný jedinec importovaný z velmi vážené chovatelské stanice z Itálie - Leopoldo del Dharmapuri. Leopoldo je mladý pes, který se stal Evropským vítězem 2018 již ve svých 2letech a to ve velmi početné konkurenci, následně sesbíral řadu šampionátů - Šampion ČR, SK, PL, Srbska, ČMKU, byl nejlepším psem klubové výstavy KMDPP 2018, ale také se stal v obrovské konkurenci Světovým vítězem mladých 2017, Junioršampionem SK, ČR a Maďarska. Je to mohutný pes silné kostry s krásnou typickou hlavou, výborným pohybem, dobrým úhlením a rovným hřbetem. Ve svém rodokmenu skrývá řadu impozantních předků, jeho rodiči jsou Cocoliso de los Payuelos a Genovesa de Montel del Pardo. Mezi jeho předky patří Armani del Agostadero, Titan del Dharmapuri či Quinea de Montes del Pardo a mnoho jiných.


Naše Bianca de Kamastino je fena s výborným rodokmenem a taktéž čistou pokrevní linií. Je to velmi vysoká, vyrovnaná a typická fena se silnou kostrou, krásnou hlavou s typickou vráskou, tmavýma očima, perfektním pohybem, dobrým úhlením a kamarádskou povahou. Samozřejmě je to zdravá fena s výbornými zdravotními testy kyčlí a loktů HD A, ED 0 a mnoha výstavními úspěchy již ve svých dvou letech a je jednou z nejúspěšnějších fen: Polská šampionka, Národní vítězka ČR 2019, Klubová vítězka KDMPP 2019, res.BIS (druhá nejlepší fena celé klubové výstavy), BIS3 (třetí nejlepší fena celé Kladenské výstavy), Krajský vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi, Junioršampion ČR, PL, SK, Vítězka speciální výstavy mladých 2018, BIS dorost MVP Praha (absolutně nejlepší dorost celé mezinárodní výstavy v Praze), získala také CACIBy z ČR, PL, SK, byla mnohokrát BOB - vítěz plemena atd.

Rodokmen štěňátek vrhu E: